Żołędowo, ul. Jesionowa 7
Wilcze, ul. Szosa Gdańska 34-36

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe

Proste w montażu, stabilne, wytrzymałe, a do tego nierzucające się w oczy - jeśli szukasz takiego rozwiązania, które oddzieli Twoją posesję od otaczających ją działek, a jednocześnie nie chcesz całkowicie się zasłonić, ogrodzenia palisadowe są stworzone dla Ciebie. Świetnie sprawdzają się przy otaczaniu dużych terenów, domów jednorodzinnych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest solidne ogrodzenie.

Produkowane przez naszą firmę systemy łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjną cenę. Jako producent ogrodzeń palisadowe zajmujemy się nie tylko tworzeniem,, ale również doradztwem przy wyborze odpowiedniego ogrodzenia z naszej oferty.Ogrodzenia palisadowe profilowe

Szerokośćdo 200 cm
Wysokość120 cm i 150 cm


Ogrodzenia palisadowe profilowo – blaszane

Szerokośćdo 200 cm
Wysokośćod 120 cm – 200 cm


Ogrodzenia palisadowe z ażurowym wykończeniem

Szerokośćdo 200 cm
Wysokośćod 120 cm – 200 cm

Wsród wielu zalet nowoczesnych ogrodzeń palisadowych (poziomych i pionowych) wymienić należy przede wszystkim: stabilność i wytrzymałość konstrukcji, prosty montaż, estetyczny wygląd, a także możliwość dostosowania wysokości czy szerokości ogrodzenia.

Najlepsze ogrodzenia palisadowe

System ogrodzeń palisadowych naszej firmy doskonale sprawdzi się przy ogrodzeniu obiektów przemysłowych i handlowych, obiektów sportowych czy instytucji i obiektów administracji publicznej. Ze względu na swoją specyfikację ogrodzenia palisadowe są często wykorzystywane na obszarach o wysokiej przestępczości.

Firma Ogrodzenia Prosper Metal mieści się pod Bydgoszczą, jednak nasze produkty kierujemy również do klientów z całej Polski.